با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد! ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» اخبار پزشکی جهان » با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۷:۲۳

 کد خبر: 39670
 216 بازدید

با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد! به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) کاهش وزن یکی از چالش های بزرگ زندگی هر فردی برای حفظ سلامتی بدن در دوران مختلف زندگی است. اما نقاطی از بدن وجود دارد که با اینکه چندین کیلو وزن از بدن […]

با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

کاهش وزن یکی از چالش های بزرگ زندگی هر فردی برای حفظ سلامتی بدن در دوران مختلف زندگی است. اما نقاطی از بدن وجود دارد که با اینکه چندین کیلو وزن از بدن کم شده ولی با این حال مانند قبل چاق به نظر می رسد. یکی از این نقاط بازوها هستند. اگر هم رژیم غذایی برای لاغری و آب کردن چربی ها مخصوصا چربی بازو استفاده می کنید و هم به باشگاه می روید و منظم ورزش می کنید اما همچنان از سایز بازوهایتان راضی نیستید این راهنمایی ها ممکن است به شما در سوزاندن چربی بازو کمک کننده باشد. با ما در نت‌نوشت همراه باشید .

تمرینات قدرتی برای آب کردن چربی بازو

Tricep Push-Ups

close grip pushup ictcrop gal - با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

این تمرین برای بازوها تمرین بسیار مفیدی است و موجب از بین رفتن چربی بازو خواهد شد.

مطابق شکل دست ها را به اندازه عرض شانه باز کرده به طوری که دستان شما دقیقا زیر شانه ها قرار گرفته باشند. فشار بدن را روی هر دو کف دست انداخته و با یک بازدم در حالی که آرنج ها کاملا به پهلو ها چسبیده و به سمت عقب حرکت می کند پایین بیایید.

این تمرین را می توانید با توپ هم انجام دهید. به نحوی که پاهایتان را روی توپ قرار داده و مانند حرکت قبل حرکت را انجام دهید. در تمام تمرین شکم تان را منقبض نگاه دارید.

Tricep Chair Dips

images 3 - با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

مطابق شکل A دست کف دست ها را بر روی یک صندلی و یا نیمکت و یا لبه پله با ارتفاع منسب گذاشته و شکم را منقبض کرده و با یک بازدم عمیق مطابق شکم آرنج ها را تا زاویه ۹۰ درجه خم کرده و به سمت پشت هدایت کنید.

مراقب باشید در این حرکت بیش از آستانه درد پایین نیایید تا موجب آسیب به آرنج نشود.

Dumbbell Tricep Kickbacks

one arm kickback ictcrop gal - با این ۳ روش چربی بازو را ذوب خواهید کرد!

مطابق شکل A یک پا را روی نیمکت گذاشته و پای دیگر را صاف روی زمین قرار دهید. دست موافق با پای روی زمین را با زاویه ۹۰ درجه در کنار بدن همراه با دمبل نگاه دارید و با بازدم به سمت عقب باز کنید.

اگر نیمکت ندارید می توانید این حرکت را به این صورت نیز انجام دهید:

صاف بایستید و زانوهایتان را به اندازه ۱۰ درجه خم نموده و با کمر صاف کمی به جلو خم شوید و حرکت را برای هر دو بازو انجام دهید.

به هیچ عنوان مچ دست در این حرکت تکان نخورد و در تمام طول حرکات ثابت باقی بماند و خم نشود. گردن نیز کاملا ریلکس و صاف باشد.

ورزش هایی که عضلات بازو را تقویت می کنند

تنیس

تنیس یک ورزش جذاب برای تقویت عضلات بدن مخصوصا عضلات بازو است. کار با راکت تنیس برای تقویت بازوها بسیار مفید است.

قایقرانی

اگر اهل ورزش های بیرون از خانه و باشگاه هستید می توانید به قایقرانی بپردازید. چرا که قایقرانی و کار با پارو برای تقویت عضلات بازو بسیار مفید است.

بوکس

این ورزش نیاز به بازوهای قوی دارد اما اگر با شیوه صحیح این ورزش آشنا نیستید حتما با یک متخصص در این رشته ورزشی مشورت کنید. می توانید یک کیسه بوکس در اتاق نصب کنید و به شکل صحیح در روز تمرین مشت زنی داشته باشید.

حفظ یک رژیم غذایی سالم

علاوه بر ورزش و تمرین باید یک رژیم غذایی سالم را نیز در پیش بگیرید.

آب بنوشید

نوشابه ها و مواد انرژی زا و قهوه و نوشیدنی های ناسالم را کنار گذاشته و آب بنوشید. نوشیدن آب زیاد مزایای بیشماری برای حفظ سلامتی بدن داشته و موجب کاهش وزن نیز می گردد.

قبل و بعد از ورزش غذا بخورید!

ورزش کردن با معده خالی نه تنها هیچ منفعتی ندارد بلکه موجب سرگیجه و حالت تهوع نیز می گردد از طرفی بدن در طول زمان ورزش و پس از آن نیاز به کالری و سوخت کافی دارد.

قبل و بعد از ورزش کردن حتما از یک کربوهیدرات استفاده کنید تا بدن شما سوخت کافی داشته باشد. دریافت پروتئین را نیز فراموش نکنید.

وجود پروتئین کافی بهترین راه برای عضله سازی و سوخت گیری مجدد بدن است. در مورد رژیم غذایی قبل و بعد از ورزش کردن اطلاعات کافی جمع آوری کنید.

غذای خانگی بخورید

اگر مشغله زیاد موجب می شود که نتوانید آشپزی کنید و مجبور به رفتن به رستوران هستید پیشنهاد می کنیم که از قبل و زمانی که فرصت دارید غذایتان را آماده کرده تا در زمانی که خسته اید مجبور به خوردن فست فود و غذاهای ناسالم نشوید.

برای اجتناب از پرخوری نیز میان وعده های سالم را فراموش نکنید. این کار موجب می شود همواره یک رژیم غذایی سالم را دنبال کنید.

 

 

منبع


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار پزشکی جهان
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.