رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» » رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۶:۵۵

 کد خبر: 41592
 106 بازدید

رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات

رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))  از طریق رابطه جنسی یا خود ارضایی کلید سلامت پروستات ممکن است در دست های خودتان باشد؛ تحقیقات محققان دانشگاه بوستون نشان می دهد که انزال مکرر خطر ابتلا به سرطان پروستات را کاهش می دهد. در این مطالعه، تاثیر انزال […]

رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات

رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

 از طریق رابطه جنسی یا خود ارضایی

کلید سلامت پروستات ممکن است در دست های خودتان باشد؛ تحقیقات محققان دانشگاه بوستون نشان می دهد که انزال مکرر خطر ابتلا به سرطان پروستات را کاهش می دهد. در این مطالعه، تاثیر انزال بر کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات در یک دوره ۱۸ ساله مورد بررسی قرار گرفته است.source - رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات

انزال

%D8%A7%D9%86%D8%B2%D8%A7%D9%84 - رابطه ی انزال مکرر در ماه و سلامت پروستات

فواید انزال مکرر

محققان دریافتند مردان ۲۰ تا ۲۹ ساله ای که ۲۱ بار یا بیشتر در ماه به انزال می رسند، در مقایسه با کسانی که ۴ تا ۷ بار در ماه انزال دارند، ۱۹ درصد کمتر به سرطان پروستات مبتلا می شوند. این فقط مردان جوان نیستند که از این ترفند سود می برند. مردان ۴۰ تا ۴۹ ساله ای که حداقل ۲۱ بار در ماه انزال دارند نیز ۲۲ درصد کمتر به سرطان پروستات مبتلا می شوند.
البته توان جنسی شما در این مورد اهمیت دارد؛ باید ببینید آیا شریک جنسی تان هم توان برقراری رابطه را دارد یا خیر. احتمالا تا به حال به این مسائل فکر نکرده اید. اما حتما به ذهن تان خطور کرده که آیا این مقدار انزال برای شما عادی است؟
کتر دانیل ویلیامز، استادیار گروه اورولوژی و مدیر دانشکده پزشکی دانشگاه ویسکانسین می گوید:«بسیاری از از افراد نگران این هستند که انزال مکرر برایشان خطراتی داشته باشد.»
نویسنده مطالعه، جنیفر آر. رایردر در این باره می گوید:«روی هم رفته، تحقیقات بیشتری برای اثبات ارتباط انزال مکرر با کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات مورد نیاز است. با این حال، شواهد نشان می دهد که پاکسازی پروستات از طریق انزال شانس تشکیل تومور در این ناحیه را به حداقل می رساند.»
آیا نمی توانید این ماه ۲۱ بار رابطه جنسی برقرار کنید؟ نگران نباشید:مطالعه محققان نشان می دهد که دوز انزال و خطر سرطان پروستات رابطه عکس دارند؛ این بدان معنی است که هر قدر انزال بیشتری داشته باشید، در معرض خطر کمتری خواهید بود. اما اگر می خواهید دفعات رابطه جنسی تان را افزایش دهید، باید روش های جدید را امتحان کنید.
به طور کلی، حتی چند انزال بیشتر در ماه می تواند سلامت پروستات شما را تضمین کند. به علاوه، مهم نیست انزال از طریق رابطه باشد یا از طریق خودارضایی صورت بگیرد. مزایای بالقوه این کار در هر صورت شامل حال شما خواهد شد.

 

 

 

منبع

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دسته‌بندی نشده
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.