سرطان پروستات را با ترکیب این چند ماده غذایی به زانو در آورید؛ مواد غذایی مفید برای بهبود سرطان پروستات

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

سرطان پروستات از شایع ترین سرطان ها در میان مردان است. سلول های سرطانی سرعت عمل بالایی دارند که نمی توان مانع رشد آنها شد.

بسیاری از مواد غذایی هستند که در برابر بیماری ها جنبه دارویی و درمانی دارند. این مواد غذایی از بالفعل شدن تومورهای سرطان پیشگیری های لازم را انجام خواهند داد.

ترکیب چند ماده غذایی نیز می تواند مانع رشد سرطان شوند. از جمله این ترکیبات انگور قرمز، سیب و زردچوبه است که می توانند با ترکیب شدن در کنار همدیگر یکی از راه کارهای مناسب جهت جلوگیری و درمان سرطان پروستات شوند.

ترکیبات موجود در این سه ماده هنگامی که با هم مخلوط می شوند می تواند از قوی ترین داروها جهت درمان سرطان پروستات باشد.

درمان طبیعی سرطان پروستات

Apple and grapes and turmeric - سرطان پروستات را با ترکیب این چند ماده غذایی به زانو در آورید؛ مواد غذایی مفید برای بهبود سرطان پروستات

پس از سرطان پوست، سرطان پروستات از شایع ترین سرطان ها در بین مردان می باشد. در سال جاری ۱۶۱۳۶۰ مورد جدید این سرطان تشخیص و شناسایی شده است.

مطالعات بسیاری در مورد غذاهایی گیاهی بسیاری که بتواند احتمال کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات را ایجاد کند، انجام شده است.

اما آخرین مطالعات و روشهای غربالگری از ۱۴۲ ترکیب طبیعی استفاده کردند که شاید بتوانند بهترین ترکیب طبیعی جهت توقف رشد سلول های سرطانی را پیدا کنند. بهترین ترکیبی که توانست از رشد تومور ها جلوگیری مطمئن به عمل آورد ترکیبی از سیب، انگور قرمز و زردچوبه بود.

مواد بازدارنده سرطان

ترکیب این چند ماده غذایی که بر روی سلول های سرطانی پروستات تاثیر گذار بود به شرح ذیل است :

زرد چوبه به دلیل وجود کورکومین ، یکی از بهترین باز دارنده های سرطان به شمار می رود.

پوست سیب حاوی اسید ursolic بوده که این اسید نیز مانع رشد سلول های سرطانی می شود.

انگور قرمز و انواع توت حاوی عنصر رزوراترول است که در درمان سرطان تاثیرات مثبتی دارد.

ترکیبی از این سه ماده مانع جذب اسید آمینه ای به نام گلوتامین می شود. گلوتامین از اسید های آمینه ای است که در بدن وجود دارد هر چند که از اسید های آمینه بسیار ضروری نیست اما سلول های سرطانی پروستات جهت رشد به آن نیازمند هستند. بنابر این کمبود آن مانع رشد سلول های سرطانی می شود.

تمامی این عناصر در رژیم غذایی افراد وجود دارند تنها می بایست میزان غلظت آن را کمی افزایش داد تا این ترکیبات بتوانند به خوبی بدن را از بروز سرطان در امان نگه دارند.

منبع

برچسب ها:

:: سکسولوژی (18+) محرمانه های جنسی