علائم پیری روح چیست؟ هفت علامت که نشان می‌دهد روح شما جوان نیست!

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

پیری روح به حالتی اطلاق می شود که افراد دارای این حالت خیلی بیشتر از سنشان می دانند و حتی با وجود جوان بودن درک عمیقی از دنیا دارند. این افراد معمولا سراغ هنر و ادبیات می روند و در کل آدم هایی آرام و طالب صلح اند.

اغلب احساس می کنند در دنیا جفتی ندارند و از دنیای پیرامون شان منفک شده اند. بیشتر اهل یادگیری و کشف هستند.

اگر نگرش تان به دنیا مثل آدم هایی است که انگار خیلی وقت است زندگی می کنند روح شما به اصطلاح پیر است.

این هفت نشانه چیست؟

علائم پیری روح

۱ – انگشت شمار دوست صمیمی دارند

20170813 003154 300x199 - علائم پیری روح چیست؟ هفت علامت که نشان می‌دهد روح شما جوان نیست!

این افراد معمولا حتی به وسیله هم سن و سالان شان به سختی درک می شوند. خیلی به مسایل دنیوی و مادی علاقه نشان نمی دهند. و بالاخره وقتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند در بیشتر موارد به یک دوستی عمیق و طولانی مدت منجر می شود. ولی معمولا این اتفاق نمی افتد.

۲ – عاشق یادگیری چیزهای جدید هستند

این افراد به دنبال یادگیری و کسب تجربیات جدید هستند. هیچ وقت به مکان های قبلی که به آن تعلق خاطر دارند برنمی گردند. یک نوع رضایت منطقی دارند. عاشق نیروهایی هستند که آن ها را از محدودیت بیرون می کشاند. به چالش کشیده شدن را دوست دارند.

۳ – به راحتی خود را با شرایط جدید وقف می دهند

حتی اگر در عرض یک دقیقه همه چیز عوض شود آن ها راه آرامش پیدا کردن را پیدا می کنند. به استقبال تغییر می روند. مسائل را همان طور که هست می پذیرند و در سفر زندگی خود تغییرات و چرخش ها را دوست دارند. در شرایط بحرانی و استرس زا آن ها به راحتی اوضاع را کنترل می کنند.

۴ – یک جانبه نگر نیستند

زود عصبانی نمی شوند. قادرند از چیزهای کوچک گذشته و افق های بزرگ تر را ببینند. به جای دیدن نکات منفی، مسائل را دور ریخته به آینده نگاه می کنند. قادرند امکانات آتی را ببینند در صورتی که دیگران در زمان حال گیر افتاده اند.

۵ – راه خودشان را می روند

اهمیت نمی دهند دنیا در مورد آن ها چه می گوید. آرمان های خود را دنبال می کنند بی آن که بترسند متفاوت جلوه کنند. به ندای قلب شان گوش می کنند آن هم وقتی دیگران به دنبال کسب قدرت و موفقیت هستند. دوست دارند زندگی خودشان را بکنند نه آن کاری که دنیا از او می خواهد انجام دهد.

۶ – بیشتر از سن شان می دانند

انگار سال هاست زندگی کرده اند. در مورد چیزهایی که تجربه نکرده اند اظهار نظرهای دقیق می دهند. دیگران آن ها را بخاطر نصیحت های صادقانه، راه حل های پیشنهادی و آینده نگری شان دوست دارند و به همین دلیل قابل اعتماد و احترام هستند.

۷ – چالش های بزرگ را دوست دارند

20170813 003245 300x159 - علائم پیری روح چیست؟ هفت علامت که نشان می‌دهد روح شما جوان نیست!

زندگی بدون نمایش را ترجیح می دهند. برای صلح، زیبایی و آرامش واقعا ارزش قایل اند. از نظر آن ها کارآمد بودن به معنای فعال بودن بی وقفه و تحت فشار بودن نیست. بلکه به معنای درک درست و استفاده مفید از وقت است. در باره گذران وقت متفکرانه عمل می کنند و تا می توانند خود را از بازی دور نگه می دارند.

منابع:

 

برچسب ها:

:: سکسولوژی (18+) محرمانه های جنسی