با قهوه رنگ موی طبیعی درست کنید+ دستورالعمل ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

خبرهای ویژه

» اسلایدر اصلی اخبار پزشکی » با قهوه رنگ موی طبیعی درست کنید+ دستورالعمل

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۰

 کد خبر: 15488
 67 بازدید

با قهوه رنگ موی طبیعی درست کنید+ دستورالعمل

به نقل از مدیکال نیوز (انجمن دانشجویان علوم پزشکی)سرویس اخبار پزشکی: قهوه، در موهای تیره، هایلایت قرمز و قهوه ای دلنشینی می‌سازد و می‌تواند موهای سفید را نیز بپوشاند. همچنین می‌توانید به وسیله یک مخلوط ساده قهوه که فاقد هر گونه مواد شیمیایی یا غیرطبیعی است، به موهایتان درخشندگی و شکل و قیافه ی جدیدی […]

با قهوه رنگ موی طبیعی درست کنید+ دستورالعمل

به نقل از مدیکال نیوز (انجمن دانشجویان علوم پزشکی)سرویس اخبار پزشکی: قهوه، در موهای تیره، هایلایت قرمز و قهوه ای دلنشینی می‌سازد و می‌تواند موهای سفید را نیز بپوشاند. همچنین می‌توانید به وسیله یک مخلوط ساده قهوه که فاقد هر گونه مواد شیمیایی یا غیرطبیعی است، به موهایتان درخشندگی و شکل و قیافه ی جدیدی ببخشید.

 

قهوه نوشیدنی دلپذیری است، صبح ها وقتی از خواب بیدار می‌شویم ما را سرحال می کند. همچنین قهوه می‌تواند هرچه برای سرزنده و بیدار کردن مو نیاز است را نیز فراهم کند.
قهوه، در موهای تیره، هایلایت قرمز و قهوه ای دلنشینی می‌سازد و می‌تواند موهای سفید را نیز بپوشاند. همچنین می‌توانید به وسیله یک مخلوط ساده قهوه که فاقد هر گونه مواد شیمیایی یا غیرطبیعی است، به موهایتان درخشندگی و شکل و قیافه ی جدیدی ببخشید.
دستورالعمل
۱. کاسه بزرگی را در سینک ظرفشویی بگزارید.
۲. قهوه ی خنک شده را در کاسه بریزید.
۳. موهایتان را کاملا شانه کنید.
۴. سرتان را در کاسه فرو ببرید، و از فنجانی برای آغشته کردن تمام موهایتان به قهوه استفاده نمایید.
۵. توسط انگشتانتان یا یک شانه، قهوه را از ریشه تا نوک موهایتان به خورد مو دهید.
۶. با استفاده از یک فنجان، ۱۵ بار قهوه را از کاسه بیرون آورده و روی موهایتان بریزید.
۷. آب اضافی موهایتان را در سینک گرفته و خوب بچلانید.
۸. پیش از آبکشی موهایتان ۱۵ دقیقه صبر کنید. می‌توانید موهایتان را به بالا جمع کرده تا از چکیدن قهوه جلوگیری کنید. اما موهایتان را در حوله یا روسری نپیچید، چرا که قهوه را به خود جذب می کنند.
۹. مویتان را آب کشی کرده، خشک نمایید و مثل همیشه مدل دهید.
نکات:

  •     اگر از شست و شوی سرتان با قهوه، تفاوتی که توقع داشتید حاصل نشد، برای چندین روز متوالی این کار را تکرار کنید. برخی مواقع، رنگ‌های طبیعی تأثیر کم و لطیف تری دارند و باید چندین بار آن‌ها را به کار برد تا رنگ مطلوب به دست بیاید.
  •     اگر موهای شما بلوند پلاتینه است، شست و شوی سرتان با قهوه می‌تواند تأثیری فوری داشته و موهایتان را خیلی زیبا کند. اما ابتدا این کار را با دسته ی کوچکی از موهایتان انجام دهید و نتیجه ی آن را ببینید.

دستورالعمل انواع رنگ مو با مواد طبیعی
منبع برترین ها


برچسب ها : ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی اخبار پزشکی
دیدگاه کاربران کل نظرات :2
ارسال دیدگاه