جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!+تصویر ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» اسلایدر اصلی اخبار پزشکی » جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!+تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۶:۳۲

 کد خبر: 39924
 105 بازدید

جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!+تصویر

جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است! به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) عرق بدن با عفونت ها مبارزه می کند. درست شنیدید! عرق کردن موجب کشته شدن باکتری های پوست می شود و به همین دلیل است که استفاده از ضد عرق ها […]

جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!+تصویر

جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

عرق بدن با عفونت ها مبارزه می کند. درست شنیدید! عرق کردن موجب کشته شدن باکتری های پوست می شود و به همین دلیل است که استفاده از ضد عرق ها این فرایند را به طور کامل ویران می کنند. دئودورانت ها مجاری عرق را با مواد سمی مانند الومینیوم می پوشانند و راه را برای رشد و ورود باکتری ها به جریان خون باز می کنند. استفاده از دئودورانت های تجاری می تواند باعث بروز امراضی مانند آلزایمر و ناباروری شود. بنابراین به شما توصیه می کنیم که از این محصولات دوری کنید و برای این که بدن تان بوی بدی ندهد از محصولات طبیعی استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با جایگزین طبیعی مام آشنا کنیم:

لیمو ترش؛ جایکزین طبیعی مام !

shutterstock 265271723 - جایگزین طبیعی مام ؛ راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!+تصویر

لیمو ترش جایگزین طبیعی مام و دئودورانت

لیمو ترش یک هدیه بزرگ از طرف خداوند برای ماست. این بار لیمو به کمک بوی بد بدن می آید! لیمو ترش را از وسط دو تکه کنید و یک تکه از آن را به زیر بغل تان بمالید و قبل از پوشیدن لباس تان اجازه دهید که زیر بغل تان کاملا خشک شود.

با این کار به اسید سیتریک آبلیمو فرصت می دهید تا کار خود را شروع کند. با این کار تا ساعت ها بدن شما بوی بدی نخواهد داد. از هر تکه آبلیمو تا چند روز می توانید استفاده کنید البته به شرطی که آن ها را در ظرفی در بسته نگهداری کنید.

لیمو چگونه بوی بد را از بین می برد؟

عرق به خودی خود بوی بدی ندارد و آن چه که باعث ایجاد بوی بد می شود باکتری ها و قارچ های موجود بر روی پوست هستند که این محیط برای رشد آن ها مناسب است و عرق را به مواد بدبویی تجزیه می کنند. آبلیمو یک ماده ضد باکتری بسیار قوی است که از رشد این موجودات ولگرد مراقبت می کند. آبلیمو فقط نمی گذارد که عرق بوی بدی بگیرد و مانند دئودورانت ها ولی کاملا ارگانیک به عنوان جایگزین طبیعی مام جلوی عرق کردن را نمی گیرد!

 

منبع

 


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی اخبار پزشکی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.