تمام ساعت‌های کاری را با لم دادن روی صندلیتان نگذرانید!!

 

4ddc3beb 3eda 45db 9969 eb0c540c9ac9NFGBHRGTHR - راه برای خلاصی از چاقی در محل کار

 

به نقل از مدیکال نیوز (انجمن دانشجویان علوم پزشکی)سرویس اخبار پزشکی: خیلی از افراد عادت دارند در طول ساعت کاری از روی صندلی و از پشت میزشان تکان نخورند مگر اینکه مجبور شوند! خب این کار هیچ گونه مصرف کالری و انرژی برای شما در پی ندارد. اگر لازم است برگه یا پوشه‌ای به دیگر همکارانتان بدهید، این کار را خوتان انجام بدهید. به جای آسانسور برای رفتن به طبقات دیگر محل کارتان، از پله استفاده کنید.

هر یک ساعت یکبار از جایتان برخیزید و در اتاقتان چند قدم راه بروید. اگر می‌خواهید با کامپیوتر کار کنید، روی صندلی لم ندهید، بلکه با کمری صاف و عضلاتی منقبض کرده بنشینید تا کالری بیشتری بسوزانید.

گاهی اوقات هم می‌توان پشت میز ایستاد و در همان حالت ایستاده با کامپیوتر کار کرد. با این روش، می‌توان ایجاد و بروز دردهای عضلانی را کاهش داد.

در محل کارتان از خوردن خوراکی‌های پرکالری دوری کنید!!

 

11726575 7582 43cb b477 e85111952141HRTYHRTH - راه برای خلاصی از چاقی در محل کار

 

خیلی از افراد در جلسات کاری و یا هنگامی که بعضی از همکارانشان کیک و شیرینی برای موفقیت‌ها یا تولد خود به دیگران تعارف می‌کنند، واقعا زیاده روی می‌کنند. اولا که اصلا لزومی ندارد در اینگونه موارد حتما کیک یا شیرینی یا شکلات پخش کنید. دوما هم اینکه خب دیگران تعارف کنند، شما که نباید زیاده روی کنید!

مخصوصا اینکه در این مواقع اصلا پرخوری به چشمتان نمی‌آید. اگر سعی کنید در محل کارتان به جای شیرینی میوه تعارف کنید، بسیار مناسب‌تر خواهد بود.

(این کیک و شیرینی‌ها شما را چاق نمی‌کنند)

 

در طول ساعات کاری، آب خوردن را فراموش نکنید!!

 

91849f65 8b8e 49df a0ee 94f764bf0f9bFGBFGBDFGTBH - راه برای خلاصی از چاقی در محل کار

 

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که در محل کارتان اصلا احساس تشنگی نکنید و به طور کلی آب خوردن را فراموش کنید. یادتان باشد که عدم احساس تشنگی به این معنا نیست که واقعا شما تشنه نیستید، بدن به مرور زمان با کم آبی می‌سازد و خود را وفق می‌دهد و این برای ارگان‌های داخلی بدن و پوستتان بسیار  مضر می‌باشد.

یک بطری آب همراه داشته باشید و هر چند وقت از آن بنوشید. این کار باعث می‌شود از احساس گرسنگی کاذب شما کاسته شود، زیرا گاهی احساس تشنگی با گرسنگی اشتباه گرفته می‌شود.

ضمن اینکه با خوردن آب، احساس خستگی هم تا حد زیادی در شما از بین می‌رود و پوستتان نیز نشاط و شادابی فراوانی به دست خواهد آورد.

 

آب کردن چربی شکم با این غذاها

لاغری بدون عوارض

10 عادت غذایی خوش اندام‌ها

منبع: شهرخبر

برچسب ها:
لینک کوتاه این مطلب:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد