سلامت قلب با 2راهکار ساده! ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

خبرهای ویژه

» اسلایدر اصلی اخبار پزشکی » سلامت قلب با ۲راهکار ساده!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۴

 کد خبر: 20075
 63 بازدید

سلامت قلب با ۲راهکار ساده!

تحقیقات در دانشگاه جان هاپکینز نشان داده است که انجام ورزش و مصرف ویتامین D همراه با هم باعث افزایش سلامت قلب افراد می‌شود و احتمال سکته قلبی را کاهش می‌دهد.(به نقل از مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن) دانشجویان علوم پزشکی بخش اخبار پزشکی:) سلامت قلب با ۲راهکار ساده! انجام ورزش و مصرف ویتامین D […]

سلامت قلب با ۲راهکار ساده!

تحقیقات در دانشگاه جان هاپکینز نشان داده است که انجام ورزش و مصرف ویتامین D همراه با هم باعث افزایش سلامت قلب افراد می‌شود و احتمال سکته قلبی را کاهش می‌دهد.(به نقل از مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن) دانشجویان علوم پزشکی بخش اخبار پزشکی:)

سلامت قلب با ۲راهکار ساده!
انجام ورزش و مصرف ویتامین D هر دو می‌تواند به افزایش سلامت قلب کمک کند. محققان دانشگاه جان هاپکینز نشان دادند که مصرف ویتامین D و انجام ورزش هر دو با هم می‌تواند به سلامت قلب افراد کمک کند.(به نقل از مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی بخش اخبار پزشکی:)

به گزارش Science daily،معمولا افراد فعالیت فیزیکی کمی دارند و ویتامین D بدن افراد زیادی نیز کم است. محققان معتقدند که مردم باید به انجام ورزش و دریافت ویتامین D تشویق شوند. افرادی که بیماری‌های مربوط به استخوان دارند و احساس افسردگی فصلی می‌کنند یا چاقی مفرط دارند باید میزان ویتامین D بدن خود را اندازه‌گیری کنند.

در صورتی که میزان ویتامین D بدن از طریق تغذیه و آفتاب تامین شود نیازی به دریافت مکمل های ویتامین D نیست.

میزان ورزش مورد نیاز برای هر فرد ۱۵۰ ‌دقیقه در هفته‌ است که باید این مساله رعایت شود تا سلامت قلبی به وجود بیاید.
منبع سلامت نیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی اخبار پزشکی
ارسال دیدگاه