معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد! ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» تصویر روز » معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۶

 کد خبر: 36134
 687 بازدید

معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد! به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) امروزه در مکالمات انسان ها کلمات تنها پاسخگوی تمامی نیاز ها نیستند؛ خوشبختانه یا متاسفانه از سال ۱۹۹۹ شاهد حضور اموجی ها یاهمان شکلک ها در میان ابزار های گفتگو […]

معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

امروزه در مکالمات انسان ها کلمات تنها پاسخگوی تمامی نیاز ها نیستند؛ خوشبختانه یا متاسفانه از سال ۱۹۹۹ شاهد حضور اموجی ها یاهمان شکلک ها در میان ابزار های گفتگو و در میان کاراکتر های کاربران هستیم.

از سال ۲۰۱۲ بود که کاربران آیفون هم در بروزرسانی iOS 6 توانستند از اموجی ها در کیبوردشان استفاده کنند. این اتفاق شروع یک انقلاب در نوع ارتباطات بین افراد و همچنین انتقال احساسات بوده و هست.

طی هفته پیش هم در خبر ها داشتیم که در بروز رسانی تازه اپل این کمپانی تعداد زیادی شکلک جدید برای استفاده کاربران قرار داده که مورد استقبال آنها نیز قرار گرفته!

خیلی از شکلک هایی که به صورت روزمره استفاده می کنیم، ناردست هستند و در جای خودشان استفاده نمی شوند، البته این اشتباهی بودن اغلب به خاطر ریز بودن سایز نمایشی این شکلک هاست که در صفحه نمایش های نسبتا کوچک گوشی های موبایل واضح نبوده و در جای صحیح و حتی به اشتباه انتخاب و ارسال می شوند.

با نت نوشت همراه باشید تا با هم در ابعاد بزرگتر ۲۱ مورد از آنهایی که بیشتر مورد اشتباه قرار می گیرند را بررسی کنیم:

no this person isnt crying use this when youre disappointed but relieved - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این شکلک گریه نمی کند! بلکه در ناامیدی به سر می برد!

dont be fooled this is no nut in fact its a roasted sweet potato - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این شکلک تکه گوشت لخت نیست، بلکه یک تکه سیب زمین بو داده شده به روش خاص امریکایی هاست!

what looks like a pile of pingpong balls is actually a moon viewing ceremony - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

در این شکلک شاهد قرار گرفتن توپ پینگ پنگ نیستیم! این ها نماد مراسم مشاهده ماه هستند!

if you see an acorn youre wrong its actually a chestnut - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

اگر تصور می کنید این شکلک مربوط به یه بلوط است در اشتباهید، هر کسی که با این دست میوه آشنایی داشته باشد خوب می داند که این شمایل مربوط به شاه بلوط است که بسیار نادر است!

dont use this to convey a gift card or gift tag its a bookmark - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

اگر از این شکلک برای کارت تبریک و یا کادو استفاده می کنید سخت در اشتباهید!!! این نمونه نشانه گذاری یا همان بوکمارک خودمان است!

get your head out of the gutter this just means that everything is ok - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

من به شخصه از این شکلک خیلی استفاده می کنم، این شکلک به معنای مقدار کم از یک چیز نیست! تنها به معنای عالی بودن و یا همان OK است!

nope this isnt about praising the lord use this emoji when youre celebrating something - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این شکلک علی رغم ظاهرش به معنای عبادت کردن نیست و مخصوص جشن و شادی طراحی شده است، همان حالت معروفی که دو نفر در مقابل هم راجع به یک نقطه مشترک از شادی دستهایشان را به هم می کوبند!

use this to convey that youre super annoyed or irritated that means you should stop using it to imply that someones ugly - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این اموجی به معنای معذب شدن از برخورد یا مورد آزار قرار گرفتن است!

nope those arent antlers on her head shes just getting a face massage - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

 

این شکلک به معنای قرار دادن شاخ روی سر کسی نیست، معنای دقیق آن مربوط به ماساژ صورت است!

people often use this one to convey sass but this emoji is actually an information desk person - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

تعبیر های متفاوتی راجع به این شکلک وجود دارد، اما معنای دقیق آن نمایش کاربری است که اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهد داد.

these are not jazz hands from bring it on this just means your hands are open and youre down to hug it out - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این دو دست کنار هم با هدف نشان دادن آغوش باز طراحی شده است.

this guy isnt waiting patiently or thinking deeply believe it or not hes bowing - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

به نظر می رسد این شکلک به معنای تفکر کردن باشد، اما با کمی دقت متوجه می شوید که برای نمایش حالت تعظیم طراحی شده است.

this emoji without a mouth represents silence but weve seen people use it to convey confusion or angst - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این شکلک بدون دهان به معنای سکوت است، اما در بسیار از موارد به معنای وحشت و نگرانی و تاسف هم بکار می رود.

this might look like fire but its not this is a name badge - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این یکی انگار آتش است اما در توضیحات این اموجی می خوانیم که برای نشان دادن لوگوی رستوران ها کاربرد دارد.

this isnt an avant garde symbol for a building use this emoji to depict anger - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

راستش را بخواهید راجع به این شکلک ما هم مردد هستیم، گویی نشان یک ساختمان است اما طبق توضیحات نشان از خشم و نفرت است!!!

this is no regular laughing emoji this symbol is meant to depict someone rolling on the floor laughing in other words rofl - معنی دقیق اموجی ها را بدانید؛ این ۲۱ شکلک همه را به اشتباه می اندازد!

این نشان برای خنده معمولی نیست، برای اوقاتی است که از خنده زیاد روی زمین غلت می زنید!

 

 

 

منیع

 


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : تصویر روز
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.