تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

برای خیلی ها جالب است که بدانند رویاهای مردم پیشین درباره ما و شرایط زندگی ما چگونه بوده است. مروری در اینترنت و دیدن این مطلب در مجله واشنگتن پست برایم جالب بود. در این مطلب با هم به مرور تصاویری خواهیم پرداخت با عنوان “فرانسه در سال ۲۰۰۰٫” این مجموعه در سال های ۱۸۹۹ تا ۱۹۱۰ توسط Jean-Marc Côté و تعدادی هنرمند نقاش دیگر گرد هم آمده است. در این آثار می توان دید که زندگی در فرانسه در سال ۲۰۰۰ چگونه پیش بینی می شود. این مجموعه تصاویر در آن سالها بر روی جعبه های سیگار و بعد ها به صورت کارت پستال به چاپ رسید.

بسیاری از ایده های موجود در این مجموعه با تاکید بر مکانیزه بودن و جای داشتن پرواز در راس تکنولوژی ها کشیده شده است. بسیاری از دستگاه ها برای کارهای روزمره طراحی شده و جالب اینکه در هیچ یک خبری از سفر به فضا به میان نیامده است.

imrs21.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs22.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs4.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰  imrs6.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs7.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs8.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs12.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs13.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs16.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs17.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs18.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs23.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs24.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs1.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs3.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs9.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs10.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs11.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs14.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs15.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs19.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰imrs20.php Small Custom - تصورات انسان های ۱۰۰ سال پیش راجع به زندگی در سال ۲۰۰۰

 

 

 

منبع

برچسب ها:
لینک کوتاه این مطلب:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد