آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟ ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

خبرهای ویژه

» سکسولوژی و آموزش جنسی » آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۱

 کد خبر: 41092
 246 بازدید

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟ به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) ضربه زدن شدید به آلت جنسی مردانه و شکستگی آن !   سلام. آیا در حالت عادی که نعوظ کامل رخ داده این امکان وجود دارد که آلت تناسلی مرد شکسته بشود ؟ امکان […]

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

ضربه زدن شدید به آلت جنسی مردانه و شکستگی آن !

 

سلام.

آیا در حالت عادی که نعوظ کامل رخ داده این امکان وجود دارد که آلت تناسلی مرد شکسته بشود ؟ امکان این وجود داره که در حالت نعوظ کامل آلت مرد دچار آسیب بشه ؟

شنیدم که این احتمال وجود داره که آلت تناسلی مرد بشکنه و این اتفاق خیلی دردناکه .

آیا واقعاً آلت مردانه می شکند ؟

اگر بشکند ، امکان خوب شدن و برگشت به حالت اولیه وجود دارد ؟

پاسخ علمی پزشک به سوالات جنسی :

سلام .

این سوالی که شما پرسیدید یکی از مسائلی است که تمام انسان ها ، چه مرد و چه زن ، حداقل یکبار به اون فکر کردند و معمولاً به جواب درستی نمی رسند !

بیشتر:

با وجود اینکه هیچ استخوانی در الت تناسلی مرد وجود ندارد اما امکان شکستن آلت وجود دارد .

برای اینکه بفهمیم که چگونه این اتفاق رخ می دهد باید اندکی آناتومی و ساختار آلت مردانه را بررسی کنیم .

 

آناتومی – ساختار  آلت تناسلی مرد

اسکلت یا محور آلت تناسلی مرد شامل دو لوله یا سیلندر با بافت اسفنجی است که در سرتاسر آلت کشیده شده است .

بعد از تحریک احساسی یا فیزیکی بدن مرد ، حالت نعوظ وقتی رخ می دهد که می دهد اعصاب آلت تناسلی به ماهیچه های اطراف آن سیگنالی ارسال می کند تا ریلکس بشوند و به خون اجازه ی ورود در دو سیلندر ( لوله ) داخل آلت را بدهند .

 

یک مایع غشائی ضخیم در اطراف این لوله ها وجود دارد که خون پمپاژ شده به داخل آلت را حفظ می کند و از خروج آن جلوگیری می کند و باعث سفت و سخت شدن آلت مرد می شود .

عکس آلت جنسی مرد ساختار الت تناسلی مردانه

عکس اناتومی-و-ساختار-الت-تناسلی-مردان

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

با وجود اینکه در حالت نعوظ کامل شما حس می کنید که آلت شما مثل سنگ سفت و سخت میشه ولی در واقع همان ترکیب گوشت و خون است !

چه زمانی آلت مرد شکسته می شود ؟

شکستگی آلت مرد وقتی رخ می دهد که دچار یک ضربه ی شدید و محکم و یا فشار در اثر یک پوزیشن جنسی نامناسب در حین رابطه و یا برخورد با یک شی سخت تر با آلت شود .

اگر شی بر خورد کننده با آلت تناسلی مرد به اندازه کافی سفت و سخت باشه و فشار زیادی بر روی آلت مرد بیاورد ، لایه ی غشائی ضخیم که در اطراف لوله های داخل آلت قرار دارد پاره می شود .

این پاره شدن لایه غشائی با صدای شکستنی مانند” تق یا غرچ” همراه میشه و آلت مرد به سرعت نعوظ خود را از دست می دهد .

این حالت با درد بسیار شدیدی همراه میشه و با بازگشت خون داخل لوله ها به بدن ، آلت مرد دچار کبودی می شود ، این مقاله توسط گروه پزشکی سایت تخصصی رنگ زندگی تهیه شده است ، برای دیدن مطالب جدیدتر به سایت سری بزنید .

 

فروشگاه-لوازم-زناشویی

آیا شکستگی آلت تناسلی مرد درمان می شود ؟

شکستن آلت تناسلی یک وضعیت اورژانسی است که باید سریعاً تحت درمان قرار بگیرد. در بعضی حالت های وخیم مجرای پیشاب ( مجرای ادراری ) نیز دچار آسیب می شود و از سر آلت خون خارج می شود . در این حالت ممکن است هنگام ادرار نیز فرد به مشکل بر بخورد .

در هر صورت درمان شکستگی آلت شامل تشخیص اولیه سریع از وخامت شکستگی و بعد از آن عمل جراحی برای ترمیم غشاء محافظ آلت می شود .

 

همانند هر نوع شکستگی دیگری که در بدن رخ می دهد ، هر چه سریع تر بیمار تحت درمان تخصصی قرار بگیرد ، شانس درمان بیشتر می شود و هر چه دیرتر به پزشک مراجعه شود صدمات دائمی ناشی از آن شدید تر می شود .

بیشتر:

 

مثل همیشه پیشگیری بهتر از درمان

با وجود اینکه آلت تناسلی شکسته شده قابل درمان است ولی اگر در هنگام انتخاب پوزیشن جنسی و بعد از آن هنگام برقراری رابطه ی جنسی طوری رفتار کرد که به آلت مرد فشار زیادی وارد نشود ، قطعاً در دراز مدت رابطه ی رضایت بخش تری خواهید داشت .

البته شکستن آلت تناسلی یک مرد به سادگی اتفاق نمی افتد برای همین اجازه ندید که استرس شکستن آلت مانع از لذت بردن شما از زندگی زناشویی شود .

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : سکسولوژی و آموزش جنسی
ارسال دیدگاه