اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» سکسولوژی و آموزش جنسی » اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۵

 کد خبر: 39414
 532 بازدید

اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر مانند شراب قرمز وپنیر چدار خوب چیزهای خاص با افزایش سن بهتر میشوند. رابطه جنسی در سن بالا رضایت بخش  تر است . ممکن است شما نتوانید در همان […]

اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

مانند شراب قرمز وپنیر چدار خوب چیزهای خاص با افزایش سن بهتر میشوند. رابطه جنسی در سن بالا رضایت بخش  تر است . ممکن است شما نتوانید در همان شرایط سکس کردن در ۲۰ سالگی باشید یا قادر به ریسک  نباشید .شاید ریسک کردن بخشی از درخواست شما باشد. ولی اگر نگران سکس امن هستید که منجر به ملاقاتهای ER نگران کننده نشود . دراینجا شش توصیه برای سکس کردن درهرسنی درنظر گرفته شده است :

 رابطه دهانی:

زن به پشت خوابیده بین پاهای او دراز بکشید و پاهایش را روی شانه تان بگذارید. یا اینکه او روی لبه تخت بنشیند و شما مقابل او روی زمین زانو بزنید. یک راه دیگر اینست که او پاهایش را دو طرف سرتان بازکند و تقریبا” روی صورت شما بنشیند. (در این حالت صورتتان خیلی خیس خواهد شد)حالتهای متعدد دیگری برای فشار دادن صورت شما روی واژن وجود دارد که میتوانید بسته به سلیقه خود آنهارا امتحان کنید. یکی از بهترین وضعیتها برای رابطه دهانی حالت ۶۹ است. وقتی زن به حالت وارونه روی شما قرار بگیرد میتوانید هر دو یکدیگر را تحریک کنید و از زبان و دستتان همراه هم استفاده کنید. گاهی میتوانید در این وضعیت جای خود را با یکدیگر عوض کنید. وضعیت ۶۹ را میتوان بصورت: مرد در بالا زن در بالا یا پهلو به پهلو انجام داد. خیلی از زوجها راحتتر هستند تا رابطه دهانی را در حالتی که به پهلو کنار یکدیگر خوابیده اندانجام دهند. بعضی از خانمها علاقه دارند تا در همه این وضعیت ها رابطه دهانی داشته و لیسیده شوند. عده ای در حالتی که مرد در بالاباشد احساس خفگی میکنند. هر چند در این حالت مرد میتواند به راحتی آلت خود را در دهان زن فرو برده و لذت ببرد!

ryan todd sex positions 01 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

حدود ۲۵% از زنان باردار در لگن  خود احساس درد دارند و بشدت تا دو سال بعد از وضع حمل از آن رنج می برند. تحقیق انگلستان نشان می دهد این درد ناشی ازانتهای استخوان متصل به ستون فقرا ت یا دو استخوان دربرگیرنده لگن است، .درنتیجه بسیاری اززنان در ۳۰ سالگی بهنگام سکس کردن ازدرد رنج می -برند .برای اجتناب ازاین درد هررا یک سکس قدیمی تر ولی لذت بخش تر را برای تمام سنین توصیه می کند .درحالیکه دستان شما روی زمین یا تخت است لگن حالت طبیعی و خنثی دارد .

ryan todd sex positions 02 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

حتی اگر درد لگن ندارید درد زیر کمر متداول است-بخصوص اگر تازه زایمان داشته باشید. نواحی زیزشکم شما همچنان دردناک است ،و کمردرد دارید.هررا یک موقعیت رو دررو را توصیه می کند  .وقتی رو در وری طرف مقابل دراز کشیده اید “ایمی لوین درمانگر سکس می گوید : این حالت به زن کمک می کند چطور حرکت و سرعت ورود آلت را کنترل کند.

ryan todd sex positions 03 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

درموارد درد در قسمت پایین کمر یا باسن که در پاها پخش می شود- در سنسن ۳۰ یا ۴۰ شروع می شود برطبق نظر آکادمی آمریکایی جراحان ارتوپدی .بهترین موقعیت که توصیه می شود spooning , و هر۴ مورد، درد سیاتیکی را کم می کند ،می باشد به نقل از ناتالی سیدورکویچ محقق در دانشگاه کانادا از واترلو که این عنوان را درسال ۲۰۱۴ منتشرکرد. ولی اگر جسارت بیشتری دارید، سکس بالعکس را توصیه می کند طرف مقابل را به پشت بخوابانید روی او قرار بگیرید ولی به جلو خم نشوید چون درد کمر را بیشتر می کند .، و سکس انجام دهید .

ryan todd sex positions 04 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

شما می توانید انواع این چهار مورد را ” هموارکنید”: روی شکم یا صورت دراز بکشید ،زانوها را به آهستگی خم کنید و باسن را به آرامی بالا ببرید ( درنتیجه شکم در هوا قرارمی گیرد) با گذاشتن یک بالش زیر قفسه سینه راحت تراین کار صورت می گیرد . “این کار باعث می شود ستون فقرات راست قرار بگیرد و دردش کمتر شود”.

ryan todd sex positions 05 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

درمدت یائسگی ، کاهش استروژن باعث می شود سکس دردناکترباشد، بدلیل خشکی و نازک شدن بافت واژن.طبق توضیح هررا ، شما هم احتمالا” دچار تنگی دهانه رحم می شوید دراین مدت و دهانه رحم ازشکل طبیعی خارج می شود. سعی کنید درحالت نشسته قراربگیرید یا روی زانوی طرف مقابل بنشینید بااین کار براحتی در برابر آلت قرار گرفته و سکس راحت ترانجام می شود. زمانیکه احساس آرامش کردید می توانید حرکات را کنترل کنید .( بعد از قاعدگی به سکس خود برگردید وبطور طبیعی انجام شود)

ryan todd sex positions 06 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

گزینه دیگر خوابیدن به پشت و قراردادن یک بالش زیر باسن است که این کار باعث بازشدن مجرای رحم و ورود راحت ترآلت می شود .(اینکار باعث می شود اگر کمر درد داشته باشید هم کمی مفاصل و استخواها نرم شوند).

ryan todd sex positions 07 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

حدود یک سوم مردان  و زنان  در شصت سالگی از دردمفاصل رنج می برند برطبق CDC. اگر درمورد شما هم صدق می کند شرایطی که باعث فشار زیاد به زانوها و یا باسن می شود را مثل چهارزانو اجتناب کنید  .من بیمارانم راتشویق به ایستادن می کنم که اینکار فشار روی مفاصل را کم و  به قدرت استخوانها کمک می کند . پشت به طرف مقابل بایستید طوریکه او بتواند از پشت با شما مقاربت کند .(دستهایتان را روی وسیله ای بعنوان تکیه گاه قرار دهید و تعادل داشته باشید.

ryan todd sex positions 08 300x200 - اموزش روابط زناشویی بدون درد با تصویر

اگر از کمردرد رنج می برید – و از مشکل ستون فقرات یا از spinal stenosis –خوابیدن به پشت یا به روی شکم  باعث بدتر شدن درد می شود . دراینمورد موقعیت استفاده از یک بالش در پشت بهترین روش است  . با قرارگرفتن بین دو پا و کنترل حرکات به طرف مقابل کمک می کنید . به جای استفاده از ستون فقرات برای حرکت رحم از زانوها و باسن استفاده کنید .


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : سکسولوژی و آموزش جنسی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.