دخول در رابطه زناشویی (انواع پوزیشن زناشویی)

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

زناشویی

دخول در رابطه زناشویی (انواع پوزیشن زناشویی)

دخول عبارت است از ورود آلت تناسلی مرد در واژن زن به منظور برقراری رابطه جنسی. روش های مختلفی برای دخول به منظور برقراری رابطه جنسی زوجین وجود دارد. در این مطلب روشهای دخول (روشهای نزدیکی زوجین - انواع پوزیشن زناشویی) توضیح داده می شود که زوجین به منظور داشتن رابطه جنسی بهتر روش مورد نظر خود را انتخاب کنند.

طبیعی است که بعضی از روش های دخول (روش های نزدیکی زوجین) ممکن است برای برخی از خانم ها دردآور و باشد و بعضی از روش های دخول لذت بیشتری داشته باشد.

آشنایی زوجین  با روش های دخول می تواند از دخول دردناک جلوگیری کند.

روش های دخول با عکس - روش های آمیزش جنسی  به همراه تصویر (انواع پوزیشن زناشویی با عکس)

 

یکی از متداول ترین روش های نزدیکی (پوزیشن) یا آمیزش جنسی است که مرد در بالا قرار دارد و زن در زیر (به پشت خوابیده) - در این روش دخول به صوت کامل انجام میگیرد و تحریک پذیری کلیتوریس بالا است. این روش نزدیکی در هنگام بارداری به دلیل فشاری که بر شکم مادر وارد می شود مناسب نیست.


این پوزیشن (روش آمیزش و نزدیکی)  نیز مانند قبل است . اما زن پاهای خود را به بالا می برد به جای اینکه به بغل باز کند و مرد نیز فشار کمتری به شکم زن وارد می کند. در این حالت نیز دخول کامل صورت می گیرد.


در این روش نزدیکی نیز دخول کامل انجانم می گیرد. به این صورت که زن بر لبه تخت دراز میکشد و مرد در کنار تخت قرار دارد.


در این روش نزدیکی مرد بر روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغش میکشد.


در این روش نزدیکی حرکت با زن است و می تواند با کنترل حرکات خود را ارضا کند. در این روش نزدیکی احتمال ارضا شدن هم زن و هم مرد بالاست.در این روش نزدیکی و دخول مرد بر پشت دراز کشیده و زن در بالا قرار میگیرد و پشت آن به مرد است. این روش نزدیکی برای دوران بارداری مناسب است.


یکی از بهترین روش های نزدیکی و دخول است. با تنظیم حرکات دراین روش معاشقه زن و مرد می توانند باهم به ارگاسم برسند.


این روش نزدیکی محبوب آقایان است. در این روش رابطه جنسی زن زانو زده و به جلو خم می شود. در این روش دخول به طور کامل انجام می شود.


در این روش نزدیکی  ( روش آمیزش) زن بر روی شکم می خوابد و برای بالا آمدن باسن بالش بر زیر شکم قرار می دهد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد.

 

منبع

برچسب ها:

:: سکسولوژی (18+) محرمانه های جنسی