زیبایی اندام تناسلی زنان ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» سکسولوژی و آموزش جنسی » زیبایی اندام تناسلی زنان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۳

 کد خبر: 44359
 624 بازدید

اندام تناسلی زنان

زیبایی اندام تناسلی زنان

زیبایی اندام تناسلی زنان به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) زیبایی اندام تناسلی زنان، امروزه به یک تخصص پزشکی و موضوع مهمی برای آنان، تبدیل شده است. زیبایی اندام تناسلی زنان مسئله ای جدی و مهم است؛ به طوری که لوازم آرایشی بهداشتی و تکنیک های زیبایی مختلف، این بخش […]

زیبایی اندام تناسلی زنان

زیبایی اندام تناسلی زنان

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

زیبایی اندام تناسلی زنان، امروزه به یک تخصص پزشکی و موضوع مهمی برای آنان، تبدیل شده است. زیبایی اندام تناسلی زنان مسئله ای جدی و مهم است؛ به طوری که لوازم آرایشی بهداشتی و تکنیک های زیبایی مختلف، این بخش از بدن را نیز (مانند سایر بخش های بدن از جمله صورت) به طور گسترده ای پوشش می دهند.

خانم ها به دنبال راه هایی هستند که زیبایی اندام تناسلی شان را حفظ کنند؛ انجام این مراقبت ها، رضایت همسر و روابط جنسی و زناشویی بهتری را به دنبال دارد.

برداشتن موهای زائد

هرچند واژن موی زائد ندارد؛ اما برداشتن موهای زائد اطراف اندام تناسلی، باعث می شود واژن و اندام تناسلی خانم ها زیباتر به نظر برسد. نیازی نیست تمام موهای ناحیه تناسلی برداشته شوند؛ ایجاد طرح و شکل با استفاده از موهای این ناحیه، باعث زیبایی اندام تناسلی زنان می شود.

تنگ کردن واژن

داشتن واژن تنگ، همسر شما را هیجان زده می کند؛ واژن بعد از زایمان های متعدد و افزایش سن، شل و گشاد می شود. انجام ورزش کگل و استفاده از لیزر جوانسازی واژن، واژن خانم ها را دوباره تنگ و سفت می کند. تنگی واژن نه تنها باعث بهبود روابط جنسی می شود، زیبایی اندام تناسلی زنان و زیبایی واژن را نیز به همراه دارد.

خوشبو کردن واژن

زیبایی اندام تناسلی زنان، باید با بوی خوش و مطبوع آن همراه شود تا جلوه بهتری داشته باشد. بوی بد واژن، نشان دهنده وجود عفونت در آن است؛ بنابراین بهتر است در صورت وجود بوی ناخوشایند در اندام تناسلی، خانم ها توسط پزشک معاینه شوند. عدم رعایت بهداشت نیز باعث بدبو شدن اندام تناسلی خانم ها می شود. شست و شوی واژن با یک صابون ملایم، نظافت و خوشبویی اندام تناسلی خانم ها را به همراه دارد.

مهم ترین اقدام برای داشتن اندام تناسلی زیبا، داشتن اعتماد به نفس و خودباوری است؛ شکل اندام تناسلی خانم ها مانند چهره آن ها با یکدیگر متفاوت است؛ به عنوان آخرین سفارش، زیبا فکر کنید تا زیبا به نظر برسید.

 

 

منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : سکسولوژی و آموزش جنسی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.