ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» سکسولوژی و آموزش جنسی » ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۸

 کد خبر: 41880
 184 بازدید

ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) تاثیر این گیاه بر روی ناباروری در مردان و زنان:   ناباروری در مردان امروزه تبدیل به یک مشکل جدی شده است که راه درمانی مشکل و پرهزینه دارد. مصرف برخی مواد در ایجاد و تشدید این […]

ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

تاثیر این گیاه بر روی ناباروری در مردان و زنان:

 source - ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

ناتوانی جنسی

ناباروری در مردان امروزه تبدیل به یک مشکل جدی شده است که راه درمانی مشکل و پرهزینه دارد. مصرف برخی مواد در ایجاد و تشدید این مکشکل نقش دارد که در ادامه می خوانید.

دلایل رایج ناتوانی و کم توانی جنسی کدامند؟
مصرف برخی داروها از قبیل داروهای مربوط به مشکلات و بیماری های قلبی - فشار خون بالا - مشکلات عصبی - افسردگی - اختلالات هورمون تیروئید - برخی آلرژی ها و رژیم های سنگین لاغری  و بدتر از همه مصرف الکل و مواد مخدر منشا ناتوانی و کم توانی های جنسی هستند.
ناباروری می تواند هزاران دلیل داشته باشد اما باید دانست بسیاری از آنها حاصل رفتارها و نتیجه عادات نادرست خود مردان است که با بی توجهی و کم اهمیتی برای برخی از مردان مشکلات را برای آنها ایجاد می کنند.
%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C %D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C - ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

عواقب جدی مصرف این مواد مخدر

ماریجوانا گیاهی که با عنوان یک ماده مخدر مصرف می شود و امروزه شمار بسیاری از جوانان و متاسفانه نوجوانان در جهان به مصرف آن اعتیاد دارند در ضعف جنسی و ناتوانی جنسی مردان بسیار نقش دارد و گفتنی است نتایج تحقیقات افرادی که تا قبل از سن ازدواج حدود ۳۰ الی ۴۰ بار از این ماده مخدر استفاده کنند خود را با مشکل جدی ناتوانی جنسی درگیر خواهند کرد و تا سن ۴۰ تا ۵۰ سالگی تقریبا به طور کامل توانایی جنسی خود را از دست خواهند داد.
مطالعاتی که بر روی شمار بسیاری از جوانان در کشور سودان انجام شده است نشان می دهد که جوانان و نوجوانان به طور گسترده از این ماده مخدر استفاده می کنند و قدرت جنسی خود را به مرور حتی تا سنین میان سالی از دست می دهند.
همانطور که در بخش های قبلی سلامت نمناک گفته شده است مصر ف یک دسته از دخانیات که با عنوان تفریح و بسیار گسترده یعنی همان قلیان مصرف می شوند علاوه بر ایجاد مشکلات تنفسی و پوستی در ایجاد و تشدید ناتوانی جنسی و ضعف نقش به سزایی دارد.

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سکسولوژی و آموزش جنسی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.