آیا شما و نامزدتان تناسب جنسی دارید؟ ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

خبرهای ویژه

» مشاوره » آیا شما و نامزدتان تناسب جنسی دارید؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۸

 کد خبر: 20097
 103 بازدید

آیا شما و نامزدتان تناسب جنسی دارید؟

(به نقل از مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی بخش اخبار پزشکی:) حتما می دانید که ریشه خیلی از طلاق هایی که در کشور ثبت می شود، به مشکلات و نارضایتی های جنسی زوج ها برمی گردد. نارضایتی هایی که اگر تناسب جنسی بیشتری بین زوج ها بود و بیماری ها و مشکلات […]

آیا شما و نامزدتان تناسب جنسی دارید؟

(به نقل از مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی بخش اخبار پزشکی:)

حتما می دانید که ریشه خیلی از طلاق هایی که در کشور ثبت می شود، به مشکلات و نارضایتی های جنسی زوج ها برمی گردد. نارضایتی هایی که اگر تناسب جنسی بیشتری بین زوج ها بود و بیماری ها و مشکلات رابطه زناشویی شان درمان می شد، هیچ وقت به طلاق نمی رسید.
,تناسب جنسی,نامزد,ازدواج,پیش نیازهای ازدواج
اما چطور می شود قبل از ازدواج فهمید که با همسر آینده تان تناسب جنسی دارید؟ فهمیدن این موضوع سخت است چون امکان صحبت درباره این مساله وقتی فراهم می شود که شما به هم خیلی نزدیک شده اید و در بیشتر موارد صحبت های جنسی به دوران عقد موکول می شود و در چنین دورانی هم اولا نارضایتی ها به ندرت به چشم می آیند و ثانیا کمتر دختر و پسری به خاطر عدم تناسب جنسی به مشاور یا مراجع قضایی مراجعه می کند. با این حال برخی نشانه ها در دوران آشنایی می تواند شما را مطلع کند که طرف مقابل تان از نظر جنسی تا چه حد گرم یا سرد است و آیا از این نظر در نقطه مقابل شما قرار دارد یا خیر.

سطح انرژی و تحرک
افرادی که از نظر جنسی گرم هستند، افراد پرشور و پر انرژی ای هستند. آنها مدام در حال تحرک و ورزش اند. یک جا بند نمی شوند و خیلی دیر خستگی به سراغ شان می آید. این افراد در یک کلام پرانرژی و فعال توصیف می شوند و به همین نسبت در زندگی جنسی شان هم پرشور و پرانرژی هستند. در مقابل افراد اسلوموشن و کندی که به سختی از یک برنامه پیروی می کنند، میل و اشتیاق کمتری در حرکاتشان دارند و اهل ورزش و تحرک نیستند امکان سرد مزاجی در آنها بیشتر است.

توجه به خود
افرادی که برای ظاهر خود ارزش قائل هستند، به پوشاک و سلامتی و زیبایی شان می رسند، اندام شان را متناسب نگه می دارند، تغذیه سالمی دارند و سعی می کنند ظاهر موجهی داشته باشند، برای کیفیت روابط جنسی شان هم ارزش بیشتری قائلند و این به معنی گرم تر بودن آنها است.

طبیعت مردانه و زنانه
مردانی که از نظر جنسی گرم هستند، خلق و خوی مردانه تری دارند. آنها شبیه به تعاریف استعاری مردانگی، انگیزه پیشرفت، مبارزه و اراده قوی دارند. غیرتمند هستند. ممکن است در مواجهه با برخی موقعیت ها خشمگین شوند و در یک کلام، خونِ گرمی دارند. در مقابل، زنانی که از این نظر گرم هستند روحیات زنانه پررنگ تری دارند. آنها خموده نیستند و ظرافت های رفتاری زنانه دارند.
افراد سردمزاج عموما چاق، سفیدپوست، علاقمند به خوردن شیرینی ها، دارای موهای نازک و کم پشت و بدون حالت، دارای رنگ چشم قهوه ای روشن هستند. حرکات آرام و کند دارند. تنبل و کم حرف و پرخواب و سنگین خواب هستند
طب سنتی چه می گوید؟
در طب سنتی بر اساس ظواهر افراد سرد مزاجی و گرم مزاجی آنها مشخص می شود. این مشخصات البته قطعی و صد در صد نیستند اما می توانند تا حدود زیادی روشنگر باشند:
افراد گرم مزاج اغلب لاغر، سبزه، علاقمند به خوردن ترشی ها و کم میل به خوردن شیرینی ها، دارای موهای درشت و پرپشت و حالت دار، دارای چشم قهوه ای مایل به سیاه هستند.
حرکات آنها تند و تیز است. کم خوابند و خواب سبک دارند. فعالیت فکری و فیزیکی زیاد، حرارت بالای بدن و بی استعدادی در چاقی از دیگر علایم آنهاست. آنها ترجیح می دهند کارها را خودشان با سرعت بیشتر انجام دهند، میانه ای با افراد تنبل ندارند و خیلی سریع فکر می کنند و تصمیم می گیرند.
در مقابل، افراد سردمزاج عموما چاق، سفیدپوست، علاقمند به خوردن شیرینی ها، دارای موهای نازک و کم پشت و بدون حالت، دارای رنگ چشم قهوه ای روشن هستند. حرکات آرام و کند دارند. تنبل و کم حرف و پرخواب و سنگین خواب هستند و از خوردن گرمی ها لذت می برند. درست برخلاف گرم مزاج ها که با گرمیجات، جوش می زنند و گر می گیرند. این افراد استعداد چاقی زیادی دارند.

فاطمه ایمانی
بخش کلوب ازدواج تبیان
,تناسب جنسی,نامزد,ازدواج,پیش نیازهای ازدواج
اگر چه پس از جاری شدن صیغه عقد دائمی دو طرف عرفا و شرعا زن و شوهر محسوب میشوند اما نکته ای که مهم تلقی می شود اینکه دو طرف برخی روابط و رفتارهای خود را تا زمانی که زیر یک سقف نرفته اند باید کنترل کنند.
گردآوری توسط بخش پیش نیازهای ازدواج سایت آکاایران


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : مشاوره
ارسال دیدگاه