معجونی شگفت انگیز برای درمان پوکی استخوان +طرز تهیه ⋆ دانشگاه | پزشکی | بیماری | دارو | غذا | سکس | اخبار | ورزش

جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و سکسولوژی

» پیشنهاد سردبیر » معجونی شگفت انگیز برای درمان پوکی استخوان +طرز تهیه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۹

 کد خبر: 29433
 96 بازدید

معجونی شگفت انگیز برای درمان پوکی استخوان +طرز تهیه

معجونی شگفت انگیز برای درمان پوکی استخوان +طرز تهیه به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی)) در این مطلب نحوه تهیه معجونی آموزش داده شده که در درمان «پوکی استخوان» بسیار نافع و کارآمد است. به گزارش بهداشت نیوز، یکی از مشکلات زندگی های شهری امروزی، مشکل «پوکی استخوان» است […]

معجونی شگفت انگیز برای درمان پوکی استخوان +طرز تهیه

معجونی شگفت انگیز برای درمان پوکی استخوان +طرز تهیه

به نقل از ( مدیکال نیوز (اخبار پزشکی وسلامت)-انجمن دانشجویان علوم پزشکی))

به گزارش بهداشت نیوز، یکی از مشکلات زندگی های شهری امروزی، مشکل «پوکی استخوان» است که طیف زیادی از اقشار مختلف مردم به‌ویژه زنان را درگیر خود کرده است.

در ادامه نحوه تهیه ترکیبی ارائه شده است که در درمان پوکی استخوان بسیار نافع است:

برای تهیه این معجون باید چهار مغز + کنجد + پونه کوهی + زنیان + زیره سبز + زیره سیاه + رازیانه + سیاهدانه + کشک + جوزهندی + زعفران را با هم آسیاب و مخلوط می‌کنیم و روزی یک قاشق از این معجون را می‌خوریم.

طرز تهیه غذایی مفید برای استخوان‌ها و افزایش تراکم استخوانی

برای استحکام استخوان‌ها و افزایش تراکم استخواانی می‌توانید پاچه گوسفند + هویج + سبزیجات + یک قاشق زنجبیل + روغن زیتون + یک لیوان جو را به صورت سوپ پخته و هفته‌ای یک بار از این سوپ جو میل کنید تا هیچوقت به درد استخوانی مبتلا نشوید.

شایان ذکر است برای داشتن استخوانهایی مستحکم و باتراکم بالا علاوه بر اینکه باید رژیم غذایی مناسبی داشت و مصرف ترکیباتی که در بالا به یک نمونه از آن اشاره شد باید به‌شدت از مصرف مواد و محصولاتی که باعث پوکی استخوان می‌شوند نیز پرهیز جدی داشت.

به طور نمونه «نوشابه» یکی از بدترین و خطرناک‌ترین نوشیدنی‌ها است که به شدت سلامت استخوانهای شما را تهدید می‌کند و البته در همان لحظه اول وارد شدن به محیط دهان، عملیات تخریب‌کنندگی خود را با شستن بافت مینای دندان شروع می‌کند!

همچنین از یاد نبرید که افرادی که به‌صورت روزانه از انواع نوشابه‌ها استفاده می‌کنند، 48 درصد بیشتر در معرض حملات قلبی و سکته مغزی هستند.

منبع: تسنیم


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.